طراحی سایت
X

ایزوگام

ایزوگام


ایزوگام به نوعی یک عایق ضدآب و ضد رطوبت محسوب میشود و این نوع عایق توسط شرکت ایزوران که وابسته به سازمان گسترش ونوسازی صنایع ایران بود وبا همکاری یک شرکت ایتالیای در سال 1356 کارخانه در ایران  به بهره برداری رسیدو شروع به تولید این نوع عایق با نام تجاری ایزوگام کردند وتا به امروز بیش از سه دهه است که از ایزوگام برای آب بندی بام .کف استخر .سرویس ها. وغیره ..... مورد استفاده قرار میگیرد و به دلیل سبکی و نصب راحت تر و ضمانت و سرعت نصب بیشتر و هزینه کمتر نسبت به قیر گونی پیشرو در زمینه ساختمان سازی بوده ، امروزه این محصول با برند های مختلف و با نوع بستر متفاوت در بازار وجود دارد . متاسفانه برند های تقلبی ایزوگام در بازار موجود است که حتما قبل از نصب با کارشناسهای مربوطه مشورت کنید.کارشناسان ما در بخش فروش میتوانند به شما کمک نمایند.کافی است با شماره تماس33692927ـ 021فروشگاه لوازم عایق کاری خونیکی تماس حاصل نمایید.

گروه عایق کاری صنعتگران صداقت در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی و بازدهی بهتر و بیشتر سیستم های تاسیساتی با کادری مجرب و حرفه ای در امر تخصصی عایق بندی  و ارائه خدمات با بهترین قیمت نسبت به کیفیت در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور می باشد.و لذا خواهشمندیم از کارفرمایان عزیز که نسبت به همکاری با هریک از پیمانکارهای که به نوعی در زمینه عایق کاری ویا عایقبندی فعالیت دارند حتما نسبت به چگونگی عملکرد آنها به فرایند خدماتشان دقت کافی داشته باشند و حتما رزومه رسمی آن پیمانکار عایق کاری و تیم آن را مورد بررسی قرار دهند و نمونه کار بخواهند و به ارائه نمونه کار داده شده نظارت دقیق داشته باشند و حتما شواهد عینی که به عنوان دستگاه نظارت بر فعالیت آنها ناظر بودند در پروژه های ذکر شده در رزومه رسمی آنها حتما از آن اطلاعات نسبت به عملکرد آن تیم عایق کار کسب کنند.
به دلیل این که عدم بررسی این مسائلی که عنوان شد باعث به ضرر و زیان بسیاری در پروژهای ساختمانی از قبیل
(مسکونی, اداری,مجموعه های دولتی,و مجموعه های صنعتی )و غیر..... شده است.
و به دلیل آنکه ظاهرا امروزه هر شخص با یک تجربه اندک نسبت به عایق کاری میتواند خود را بعنوان پیمانکار معرفی بکنم وشرح وظایف عایقکاری در آن پروژه را بر عهده بگیرد و طبق آن نسبتا عمل بکند و در نهایت بابت عدم تجربه عایقکاری و فاقد اطلاعات بودن نسبت به متریال و نوع کار باعث هدر رفت هزینه قابل توجهی بابت متریال و از دست دادن زمان و پرداخت حق الزحمه جهت انجام کار غیر
حرفه ای میشود و به مراتب ترمیم آن کار مشکل تر و یا حتی غیر ممکن بوده و صرف زمان بیشتر و مستلزم هزینه دوچندان میشود.
به طور( مثال )کوچکترین اشتباه در انجام عایق بندی اگزوز ژنراکتور و یا دودکش های بویلر صنعتی رخ بدهد احتمال آتش سوزی در ساختمان و یا موتورخانه وغیر...میباشد و باعث خسارت های مالی و یا حتی جانی میشود و یا سیستم سرمایشی که در داخل رایزر و داکت و یا زیر سقفی عبور کرده و پوشانده شده به علت عدم فراینده عایق کاری اصولی به مرور زمان تمامی لوله های سرمایشی عرق کرده و باعث سرعت بخشیدن به فرسوده شدن ساختمان میشود که هزینه تعمیر ساختمان خیلی بیشتر از هزینه عایقکاری اصولی و متریال مربوط آن میشود.

و به دلیل رسانه های تبلیغاتی انفرادی انحصاری به وسیله نرم افزارهای ارتباطی کم هزینه و یا حتی رایگان که برخی از دوستان فعال در زمینه عایق بندی خدمات خود را بدون هیچ ضمانت کاری و هیچ تعهدی ارائه میدهند و متعهد نیستند و به هیچ وجه نقطه پاسخگویی در ارتباط با نوع کارشان ندارند.

و همان طور که مستحضر هستید با این تحریم های کنونی و تولید عایق هایی که به نوعی به تازگی در ایران شروع به تولید کرده اند به نام عایقهای (الاستومری) که هزینه بسیار زیادی هم نسبت به عایق سنتی به نام (پشم شیشه)و غیره.... را دارد
و تولید انرژی سوخت مانند (گاز,گازائیل,برق,)و غیره.... که به دشواری بسیار زیاد در کشور عزیزمان ایران به بهره برداری میرسد را باید همگی به طور یکپارچه برای جلو گیری از این هدر رفت کوشا و دقت نظر داشته باشیم و در انتخاب مجری اجرای عایق کاری باید بیشتر حساس باشید.

بنابر این از کار فرمایان عزیز تقاضا داریم که پیشنهاد تیم :صنعتگران صداقت را جدی بگیرید و حتما مورد سنجش قرار دهید
با تشکر تیم:صنعتگران